Odkryj nowe możliwości: praca dla opiekunki ze Słupska w Niemczech z MaschTeam

MaschTeam, lider w branży opieki nad osobami starszymi w Niemczech, zaprasza opiekunki ze Słupska do podjęcia stabilnej i satysfakcjonującej pracy. Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, której misją jest niesienie pomocy potrzebującym, przy jednoczesnym zapewnieniu naszym pracownikom najlepszych warunków zatrudnienia.

Dlaczego warto wybrać MaschTeam?

Legalne zatrudnienie: MaschTeam zapewnia legalną pracę w Niemczech, co oznacza bezpieczeństwo i stabilność dla każdej opiekunki.

Atrakcyjne warunki: Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie, umowy na czas określony i nieokreślony, z pełnymi świadczeniami emerytalno-rentowymi naliczanymi od średniej krajowej.

Wsparcie i rozwój: Dbamy o rozwój naszych pracowników poprzez oferowanie kursów językowych oraz szkoleń opiekuńczych. Zapewniamy ciągłość ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce oraz w Niemczech.

Nasze priorytety – opieka i wsparcie

W MaschTeam stawiamy na jakość świadczonych usług opiekuńczych, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby osoby starsze mogły cieszyć się komfortem życia we własnym domu. Rozumiemy też potrzeby i oczekiwania naszych pracowników, dlatego oferujemy:

Elastyczny system wyjazdów: Dostosowujemy czas pracy do indywidualnych potrzeb naszych opiekunek.

Finansowanie kosztów przejazdów: Zapewniamy organizację oraz pokrycie kosztów przejazdów do Niemiec.

Wsparcie koordynatora: Każda opiekunka otrzymuje wsparcie koordynatora zarówno w Polsce, jak i na terenie Niemiec, co zapewnia poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

Dołącz do Naszego Zespołu

Jeśli jesteś z Słupska i poszukujesz pracy jako opiekunka w Niemczech, MaschTeam jest Twoją szansą na rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku. Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub kontakt bezpośredni. Razem możemy więcej!

 


 

Skontaktuj się z nami:

Masch Team Plus Sp. z o.o. Sp. K.

ul.Felczaka 20c, 1 piętro, 71-417 Szczecin / Polska

Tel.: +48 91 311 35 90, +48 514 483 073

E-mail: info@maschteam.com

Rozpocznij swoją przygodę w opiece nad osobami starszymi z MaschTeam i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, pomagając innym. Twoja praca może zmienić czyjeś życie na lepsze, a my zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz, abyś mogła skupić się na tym, co najważniejsze – niesieniu pomocy.